O nas

Poznaj nas bliżej

 

Firma PHU MAK zajmuje się obsługą klientów detalicznych jak i hurtowych w pełnym zakresie świadczenia usług związanych z zakupem i montażem drzwi i podłóg. Autoryzacje takich firm jak KMT, Interdoor czy Mar-Tom połączone z wieloletnim doświadczeniem profesjonalnej ekipy montażowej zapewniają profesjonalny montaż stolarki drzwiowej. Pozwala to upewnić naszych klientów detalicznych i hurtowych, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.  

Obecnie w naszej ofercie znajdują się produkty wielu czołowych firm z branży stolarki drzwiowej: Interdoor, Asilo, BB System, Porta, DRE, Pol-Skone, Derpal, KMT i Mar-Tom oraz lidera wśród podłóg laminowanych Quick- Step oraz Paradoor.

Będąc jednocześnie przedstawicielem wielu producentów okuć do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zapewniamy skompletowane wyposażenie o akcesoria takich firm jak: AXA, Convex, Tupai, Domino, VDS, Infinity Line.

Tak bogata oferta asortymentowa pozwala naszym klientom wybrać produkty odpowiednie do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego Salonu, który mieści się przy ul. Strzeszyńskiej 30 w Poznaniu!